gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Sztab RPG is dead?
Autor Wiadomość
Krzak 
Kapitan


Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 194
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 12, 2005 9:40 pm   Sztab RPG is dead?

Dzisiaj coś mi się nagle przypomniało i postanowiłem to natychmiast sprawdzić. Sprawdziłem. Sztab RPG został porzucony i już od ponad roku nie aktualizowany, a szkoda - zapowiadał się fajnie. Co mamy w planach dot. Sztabu RPG?
 
 
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   100%   27/27
Simon
Major


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 204
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Sro Sty 12, 2005 11:20 pm   

Ja chcialem zapytac co mamy W OGOLE w planach. :/ na forum nic sie od kilku dni nie dzieje. Na stronie moze troche lepiej. Ale to, co najbardziej mnie dobija to ogladalnosc. Jeszcze dwa miesiace temu na nasza strone wchodzily tlumy - 4000 - 5000 tysiecy ludzi dzienie. W grudniu nagle frekwencja spadla :/ A w ostatnich dniach na strone weszlo troche ponad 700 osob... Czym to moze byc spowodowane? Czym - tak nagle? W listopadzie mielismy ponad 140000 odwiedzin, w grudniu o polowe mniej... teraz znow o polowe?? Moze dala o sobie znac teopria FREUDA (? - strzelam, moze ktos sprostuje?) ze, jesli jest najgorzej, bedzie tylko lepiej, a jesli jest najlepiej, moze byc tylko gorzej...
 
 
Poziom: 13 HP   0%   0/370
   MP   100%   176/176
   EXP   33%   10/30
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Czw Sty 13, 2005 6:15 pm   

Odnosnie ogladalnosci - z tego, co wiem( i zrozumialem:))), jest to efekt przenosin na nowy serwer, co powoduje, iz stracilismy ok.75% wejsc z wyszukiwarek.

Co do Sztabu RPG - a jest ktos chetny do pisania tekstow, ogolnie pojetego webmasterstwa? Prawda jest taka, ze nie ma sie tym kto zajmowac... Me osobiste zdanie jest takie, bysmy pozostali przy strategiach i poki co nie rozdrabniali sie na pozostale projekty, gdy przy tym podstawowym pracy jest az nadto...

Co do forum - coz, swiete slowa drogi Krzaku. Tyle ze mamy tu do czynienia z klasyczna sytuacja rodem z wierszyka: "a w tym caly ambaras, by dwoje chcialo naraz". Podejrzewam, iz po czesci jest to wina sesji, konca semestru etc. i wroci do wkrotce do normy. Niemniej nowe watki czy tez posty w juz istniejacych wciaz sa bardzo mile widziane.
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Hipolit
Sierżant
Imperial Guard


Dołączył: 29 Gru 2004
Posty: 140
Skąd: %systemroot%
Wysłany: Czw Sty 13, 2005 9:00 pm   

A mnie sie wydaje, ze:

ad. 1. wyszukiwarki: nalezalo by dodac strone sztabu do katalogow wyszukiwarek; google. yahoo, onet, itd...

ad. 2. forum: malo sie dzieje, recenzji nie przybywa a i sesja gesty trup wsrod milosnikow strategii sciele...

ad. 3. jak to zmienic: poczekac na powrot wodza, niech sie sam przestraszy, a wtedy moze da nam nieco wiecej swobody dzialania i wiele pomyslow przejdzie.

Moim zdaniem nadchodzace miesiaca sa czasem wkroczenia na rynki swiatowe, otwarcie strony po angiesku :) Zglaszam sie na ochotnika do pomocy.

ale najpierw bysmy nie skonczyli jak ZSRR, zalatwmy sprawy na lokalnym rynku, potrzebne sa zmiany, wiecej recenzji, niowsow, a no i ad. 1.


Pozdrawiam

Hippo

PS. o kontakt pod adres: hipolit@cossacks2-net.de
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   90%   20/22
irzu_14
Kapral


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 23
Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 9:10 am   

Czemu nie dodacie strony i forum do wyszukiwarki ? A najlepiej by było jakbyśmy zrobili osobny dział solucjew i osobny kody ! ja mógłbym codziennie dodawać po parenaście kodów do gier ! ale to juz od was zależy !
 
 
Poziom: 3 HP   0%   0/44
   MP   100%   21/21
   EXP   55%   5/9
Fenix 
Kapral


Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 73
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Wto Lip 25, 2006 5:21 pm   

Kiedyś to tylko na tym forum siedziałem, a teraz znam wiele innych, np. jestem fanem gry morrowind, i zamiast zadac pytanie tutaj jak kiedys to zadaje na forum adamantytowej wiezy - tam jest forum tejze gry.Trzeba jakos sztab zareklamować , i wprowadzić jakieś zmiany, chciałbym aby został zmieniony wygląd ogólny fora i strony głównej.Po wprowadzeniu kilku reform powinno przybyc więcej gości.Teoretycznie powinno byc lepiej, ale to kazdy moze tak przepuszczac i kazdy moze powiedziec to co ja, nic nowego, ale jednak to jest oczywiste.
 
 
   
Poziom: 7 HP   0%   0/130
   MP   100%   62/62
   EXP   50%   8/16
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14