gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Pomożecie..? [Ankieta o fanfiction: POPRAWIONA]
Autor Wiadomość
morwa 
Szeregowy


Dołączyła: 13 Lut 2012
Posty: 1
Wysłany: Pon Lut 13, 2012 9:13 pm   Pomożecie..? [Ankieta o fanfiction: POPRAWIONA]

Witajcie!

Piszę pracę na temat twórczej aktywności fanów. Jednym z jej przejawów jest jak wiadomo tworzenie fanfiction, których dotyczy ta ankieta.

Dlatego proszę fanów RPG (i nie tylko) o jej wypełnienie (ankieta nie jest długa, jest anonimowa i zostanie użyta wyłącznie w celach badawczych ), ponieważ podane odpowiedzi bardzo mi pomogą. Jako fanka sama nie raz spotkałam się z fanfikami, jestem jednak ciekawa Waszych opinii na ten temat (tym bardziej, że ostatnimi czasy niektórzy nie patrzą przychylnie na internetowych twórców...)

Oto link do ankiety: http://moje-ankiety.pl/re...c-uoyrOUgA.html

Z góry dziękuję za jej wypełnienie :)

EDIT: Postanowiłam „odrestaurować” (bo na „gruntowny remont” to już za późno...) moją ankietę. Zmiany nie były drastyczne, ale konieczne, bo jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach.
Bardzo mi przykro, że musiałam anulować dotychczasowe wyniki....nie mam jednak sumienia przedstawiać wyników, które są błędne, ponieważ to ja niepoprawnie sformułowałam pytanie...w ten sposób tak czy owak Wasze zaangażowanie i życzliwość poszłyby na marne.
Dlatego mam nadzieję, że komuś będzie się chciało wypełnić ją jeszcze raz, choć oczywiście liczę się z tym, że niekoniecznie.


Dostępny pod starym „odzewem do braci fanów” link jest już nowy, więc śmiało można klikać.

Przepraszam za zamieszanie i pozdrawiam serdecznie

EDIT 2: Badanie dobiegło już końca, dlatego chciałabym gorąco podziękować fanom RPG (i nie tylko) za wypełnienie ankiety oraz zaangażowanie – naprawdę bardzo mi pomogliście :))

Pozdrawiam serdecznie,
morwa
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14